VÍCEMILICE – Rousínov B 1 : 2 (0:2)


[av_layout_row border=“ min_height=’0′ color=’main_color‘ mobile=’av-flex-cells‘ id=“] [av_cell_two_third vertical_align=’top‘ padding=’30px‘ padding_sync=’true‘ background_color=’#004000′ src=“ attachment=“ attachment_size=“ background_attachment=’scroll‘ background_position=’top left‘ background_repeat=’no-repeat‘] [av_one_fifth first min_height=“ vertical_alignment=“ space=“ custom_margin=“ margin=’0px‘ padding=’0px‘ border=“ border_color=“ radius=’0px‘ background_color=“ src=“ background_position=’top left‘ background_repeat=’no-repeat‘ animation=“] [/av_one_fifth][av_four_fifth min_height=“ vertical_alignment=“ space=“ custom_margin=“ margin=’0px‘ padding=’0px‘ border=“ border_color=“ radius=’0px‘ background_color=“ src=“ background_position=’top left‘ background_repeat=’no-repeat‘ animation=“] [av_heading heading=’TJ Vícemilice‘ tag=’h2′ style=’blockquote modern-quote‘ size=’72‘ subheading_active=’subheading_below‘ subheading_size=’35‘ padding=’40‘ color=’custom-color-heading‘ custom_font=’#ffffff‘] Muži
2017/ 2018 OP Vyškov
[/av_heading] [/av_four_fifth][/av_cell_two_third][av_cell_one_third vertical_align=’top‘ padding=’30px‘ padding_sync=’true‘ background_color=’#004000′ src=“ attachment=“ attachment_size=“ background_attachment=’scroll‘ background_position=’top left‘ background_repeat=’no-repeat‘] [av_one_full first min_height=“ vertical_alignment=“ space=“ custom_margin=“ margin=’0px‘ padding=’0px‘ border=“ border_color=“ radius=’0px‘ background_color=“ src=“ background_position=’top left‘ background_repeat=’no-repeat‘ animation=“] [av_slideshow size=’entry_without_sidebar‘ animation=’slide_up‘ autoplay=’true‘ interval=’5′ control_layout=’av-control-hidden‘] [av_slide slide_type=’image‘ id=’628′ video=“ mobile_image=“ video_ratio=“ title=“ link_apply=“ link=’lightbox‘ link_target=“ video_controls=“ video_mute=“ video_loop=“ video_autoplay=“][/av_slide] [/av_slideshow] [/av_one_full][/av_cell_one_third] [/av_layout_row] [av_section min_height=“ min_height_px=’500px‘ padding=’default‘ shadow=’no-shadow‘ bottom_border=’no-border-styling‘ id=“ color=’main_color‘ custom_bg=’#ffffff‘ src=“ attachment=“ attachment_size=“ attach=’scroll‘ position=’top left‘ repeat=’no-repeat‘ video=“ video_ratio=’16:9′ overlay_opacity=’0.5′ overlay_color=“ overlay_pattern=“ overlay_custom_pattern=“] [av_textblock size=“ font_color=“ color=“] 18. kolo: 22. 4. 2018 v 10:00 hod

VÍCEMILICE – Rousínov B   1 : 2 (0:2)

GÓLY: 60´ Vrána Jiří (PK) – 11´a 17´ Nohel Dalibor

SESTAVA: Bezděk M – Nový R, Vrána R, Spirit M, Vrána M – Vrána J, Štrublík L, Sečka T, Jelínek R – Navrátil M, Almáš P (ŽK)

STŘÍDAJÍCÍ: Švec P, Chaloupka R, beran T, Masařík M, Dvořák T

ostatní výsledky a tabulka zde
[/av_textblock] [/av_section]

Have any Question or Comment?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kalendář akcí

Duben 2018
Po Út St Čt So Ne
    Čvc »
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30