VÍCEMILICE – Švábenice 0 : 2 (0:0)


[av_layout_row border=“ min_height=’0′ color=’main_color‘ mobile=’av-flex-cells‘ id=“] [av_cell_two_third vertical_align=’top‘ padding=’30px‘ padding_sync=’true‘ background_color=’#004000′ src=“ attachment=“ attachment_size=“ background_attachment=’scroll‘ background_position=’top left‘ background_repeat=’no-repeat‘] [av_one_fifth first min_height=“ vertical_alignment=“ space=“ custom_margin=“ margin=’0px‘ padding=’0px‘ border=“ border_color=“ radius=’0px‘ background_color=“ src=“ background_position=’top left‘ background_repeat=’no-repeat‘ animation=“] [/av_one_fifth][av_four_fifth min_height=“ vertical_alignment=“ space=“ custom_margin=“ margin=’0px‘ padding=’0px‘ border=“ border_color=“ radius=’0px‘ background_color=“ src=“ background_position=’top left‘ background_repeat=’no-repeat‘ animation=“] [av_heading heading=’TJ Vícemilice‘ tag=’h2′ style=’blockquote modern-quote‘ size=’72‘ subheading_active=’subheading_below‘ subheading_size=’35‘ padding=’40‘ color=’custom-color-heading‘ custom_font=’#ffffff‘] Muži
2017/ 2018 OP Vyškov
[/av_heading] [/av_four_fifth][/av_cell_two_third][av_cell_one_third vertical_align=’top‘ padding=’30px‘ padding_sync=’true‘ background_color=’#004000′ src=“ attachment=“ attachment_size=“ background_attachment=’scroll‘ background_position=’top left‘ background_repeat=’no-repeat‘] [av_one_full first min_height=“ vertical_alignment=“ space=“ custom_margin=“ margin=’0px‘ padding=’0px‘ border=“ border_color=“ radius=’0px‘ background_color=“ src=“ background_position=’top left‘ background_repeat=’no-repeat‘ animation=“] [av_slideshow size=’entry_without_sidebar‘ animation=’slide_up‘ autoplay=’true‘ interval=’5′ control_layout=’av-control-hidden‘] [av_slide slide_type=’image‘ id=’628′ video=“ mobile_image=“ video_ratio=“ title=“ link_apply=“ link=’lightbox‘ link_target=“ video_controls=“ video_mute=“ video_loop=“ video_autoplay=“][/av_slide] [/av_slideshow] [/av_one_full][/av_cell_one_third] [/av_layout_row] [av_section min_height=“ min_height_px=’500px‘ padding=’default‘ shadow=’no-shadow‘ bottom_border=’no-border-styling‘ id=“ color=’main_color‘ custom_bg=’#ffffff‘ src=“ attachment=“ attachment_size=“ attach=’scroll‘ position=’top left‘ repeat=’no-repeat‘ video=“ video_ratio=’16:9′ overlay_opacity=’0.5′ overlay_color=“ overlay_pattern=“ overlay_custom_pattern=“] [av_textblock size=“ font_color=“ color=“] 16. kolo: 8. 4. 2018 v 10:00 hod

VÍCEMILICE – ŠVÁBENICE   0 : 2 (0:0)

GÓLY: – 73´ Novotný Jakub, 81´Pavlík Martin 

SESTAVA: Bezděk M. – Nový R., Vrána R, KonečnýL., Beran T. – Vrána M., Sečka T., Vrána J., Havránek J. –
Almáš P., Navrátil M.

STŘÍDAJÍCÍ: Štrublík L.

ostatní výsledky a tabulka zde
[/av_textblock] [/av_section][av_section min_height=’custom‘ min_height_px=’50px‘ padding=’small‘ shadow=’shadow‘ bottom_border=’no-border-styling‘ id=“ color=’main_color‘ custom_bg=“ src=“ attachment=“ attachment_size=“ attach=’scroll‘ position=’top left‘ repeat=’no-repeat‘ video=“ video_ratio=’16:9′ overlay_opacity=’0.5′ overlay_color=“ overlay_pattern=“ overlay_custom_pattern=“] [av_one_full first min_height=“ vertical_alignment=“ space=“ custom_margin=“ margin=’0px‘ padding=’0px‘ border=“ border_color=“ radius=’0px‘ background_color=“ src=“ background_position=’top left‘ background_repeat=’no-repeat‘ animation=“] [av_textblock size=’20‘ font_color=“ color=“] Partneři:
[/av_textblock] [/av_one_full][av_one_fifth first min_height=“ vertical_alignment=“ space=“ custom_margin=“ margin=’0px‘ padding=’0px‘ border=“ border_color=“ radius=’0px‘ background_color=“ src=“ background_position=’top left‘ background_repeat=’no-repeat‘ animation=“] [av_image src=’http://www.tjvicemilice.cz/wp-content/uploads/2016/05/116811.188×1881.jpg‘ attachment=’609′ attachment_size=’full‘ align=’center‘ styling=“ hover=“ link=’manually,http://www.masarikasyn.cz/‘ target=’_blank‘ caption=“ font_size=“ appearance=“ overlay_opacity=’0.4′ overlay_color=’#000000′ overlay_text_color=’#ffffff‘ animation=’av-rotateInUpLeft‘][/av_image] [/av_one_fifth][av_one_fourth min_height=“ vertical_alignment=“ space=“ custom_margin=“ margin=’0px‘ padding=’0px‘ border=“ border_color=“ radius=’0px‘ background_color=“ src=“ background_position=’top left‘ background_repeat=’no-repeat‘ animation=“] [av_image src=’http://www.tjvicemilice.cz/wp-content/uploads/2016/05/fenstar.png‘ attachment=’617′ attachment_size=’full‘ align=’center‘ styling=“ hover=“ link=’manually,http://www.fenstar.cz‘ target=“ caption=“ font_size=“ appearance=“ overlay_opacity=’0.4′ overlay_color=’#000000′ overlay_text_color=’#ffffff‘ animation=’bottom-to-top‘][/av_image] [/av_one_fourth][av_one_fourth min_height=“ vertical_alignment=“ space=“ custom_margin=“ margin=’0px‘ padding=’0px‘ border=“ border_color=“ radius=’0px‘ background_color=“ src=“ background_position=’top left‘ background_repeat=’no-repeat‘ animation=“] [av_image_hotspot src=’http://www.tjvicemilice.cz/wp-content/uploads/2016/05/lidé.png‘ attachment=’615′ attachment_size=’full‘ animation=’top-to-bottom‘ hotspot_layout=’numbered‘ hotspot_tooltip_display=“ hotspot_mobile=’aviaTBhotspot_mobile‘] [/av_one_fourth][av_one_fourth min_height=“ vertical_alignment=“ space=“ custom_margin=“ margin=’0px‘ padding=’0px‘ border=“ border_color=“ radius=’0px‘ background_color=“ src=“ background_position=’top left‘ background_repeat=’no-repeat‘ animation=“] [av_image src=’http://www.tjvicemilice.cz/wp-content/uploads/2016/05/slamont.png‘ attachment=’616′ attachment_size=’full‘ align=’center‘ styling=“ hover=“ link=’manually,http://slamont.com‘ target=’_blank‘ caption=“ font_size=“ appearance=“ overlay_opacity=’0.4′ overlay_color=’#000000′ overlay_text_color=’#ffffff‘ animation=’av-rotateInUpRight‘][/av_image] [/av_one_fourth] [/av_section]

Have any Question or Comment?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kalendář akcí

Duben 2018
Po Út St Čt So Ne
    Čvc »
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30