Aktuality z klubu

Hlavní novinkou je spuštění oddílových facebookových stránek na kterých budou nejaktuálnější informace z našeho oddílu.

Stránky najdete zde.

———————————————-

Během měsíce února došlo ke změně ve vedení klubu, když svou činnost ve VV ukončil Zdeněk Machálek.

Novým sekretářem klubu je Tomáš Sečka a pokladníkem je Jan Kürti.

Valná hromada OFS Vyškov

Dne 11.3. 2021 proběhla volební VH OFS Vyškov, kde zástupci oddílů zvolili vedeni OFS Vyškov na čtyřleté období v následujícím složení:

Slovo trenéra:

V 9. kole jsme zajížděli do Bošovic. Domácí ve svém prostředí většinou bodují za plný počet, a tak se dalo očekávat velmi těžké utkání.

Předpokládal jsem samé osobní souboje a tvrdou hru domácích kteří na nás vlítnou. Ani jedno z toho se nestalo. My se vrstvili k vysokému napadáni a kombinační hře. Kluci výborně plnili pokyny a tentokrát se ještě přidala i trpělivost, a i defenziva s gólmanem fungovala skvěle a za první poločas musím kluky moc pochválit. Jeden z nejlepších výkonů od přípravy. Jediné negativum neproměňování jasných šancí. V 5. minutě to mělo byt 3:0 a zápas by se dohrál v pohodovém tempu. Naštěstí Jarda Lazor dvakrát skóroval, a tak jsme odcházeli do kabin s vedením 2:0. Domácí až na jednu až dvě situace v první půlce vůbec nic.

V poločase kluky nabádám ke stejnému výkonu a že si to můžeme jen našim laxním přístupem zkomplikovat. A opět si hráči má slova nevzali k srdci. Hned po přestávce domácí vsítili krásnou ale šťastnou branku z přímého kopu úplně z boku hřiště. Ä to je nastartovalo. My jsme se už nenakopli a nedostali ke své hře. Celý druhý poločas jedna velká hrůza. Hráči řešili vše zbrkle. Zbytečně dlouhé míče. Začalo se kecat a řešit vše okolo. A domácí měli minimálně 4 gólové šance. I my jsme měli přes bídný výkon šancí také dost. A jen díky špatnému řešení finální fáze jsme zápas nerozhodli dřív. Nakonec jsme se 3těstim uhájili vítězství 2:1.

V tabulce jsme udrželi 1.místo, kdy máme 8 výher a 1 porážku. Teď nás čeká minimálně dvou týdenní pauza skrz covid-19. Takže bychom měli nastoupit až k domácímu utkání s Lovčičkami. Pokud utkání zvládneme staneme se mistry podzimní části. Doufám, že se dáme zdravotně dohromady a fanoušky odměníme kvalitním výkonem. Tímto bych je rad pozval na neděli 1. 11. 2020 v 10:00 hod do našeho areálu.

OS Vyškov III. tř. 9. kolo

Podrobnosti utkání  Vícemilice – Hodějice

Osmé kolo a soupeřem nám byl tým z Hodějic, kde nastupuje náš odchovanec a letitá opora Roman Vrána.

Hodějice dojely i s uzdraveným Martinem Konečným který jasně řídil jejich hru a v jeho letech smekám. Navíc po dlouhém zranění. Takže těžký soupeř a my v pokračujících problémech z posledního měsíce. Zranění nemoci a sotva polepíme základní sestavu. Dnes jsem musel dokonce povolat Jirku Vránu (i když teda nakonec nenaskočil ani na minutu a my tak zapas odehráli s 1 hráčem na střídaní). Díky těmto věcem a minulému výkonu jsem se rozhodl pro změnu taktiky i rozestaveni a vše podřídil výsledku. Dnes jsme nehráli nějaký pěkný kombinační fotbal a nedrželi jsme tak míč a nepresovali tak jak ve většině utkání. Ale hráli jsme z bloku a snažili se o jednodušší přechod nahoru.

První poločas bych řekl že jsme byli o něco lepší. A zaslouženě vedli.  Gól vsítil po rohu Honza Kürti. Hodějice moc šancí neměly. Druhý poločas ale Hodějice zlepšily hru a měly 4-5 jasných šancí. My kontrovali také par šancemi (3 velké). Nakonec po vyrovnání Hodějic, jsme rychlou individuální akcí vedenou Lukášem Valou odskočili a výsledek udrželi až do závěrečného hvizdu. Pro nás cenné 3 body. Kluci to dnes odjezdili. A štěstíčko se k nám přiklonilo.

Takže máme 21 bodů a příští týden se pokusíme opět v hodně okleštěné sestavě bodovat naplno v Bošovicích. Díky fanouškům za podporu, a po ukončení vládních opatření se těšíme na Vaši podporu opět na hřišti.