OS Vyškov III.tř. 8. kolo

Podrobnosti utkání  Slavíkovice – Vícemilice 

Slovo trenéra:

     V neděli jsme odjeli k 7 letošnímu utkání do Slavíkovic. Poslední týdny se na nás lepí zranění a nemoci. Proto máme každý zápas jinou sestavu a hlavně nastupujeme ve 13 lidech a z toho 3 až 4 po zranění. Ale na to se nechceme vymlouvat.

     Tyto problémy plus absolutní nesplnění pokynu, zbrklá hra bez trošky zkušenosti a trpělivosti znamenala, že velmi bojovný tým ze Slavíkovic nás přehrál a naprosto zaslouženě zvítězil 6:2. Nakonec můžeme být rádi pouze za 6 branek. Soupeř nedotáhl ještě spoustu dalších brejků. Nedokázali jsme se vůbec vypořádat s tvrdostí domácích a jejich jednoduchou hrou. To jde částečně i na můj vrub, že jsem nezměnil systém během zápasu. Ale stojím si za tím, že kdyby kluci běhali a napadali tak jak měli, tak by soupeř měl obrovské problémy a výsledek by vypadal úplně jinak.

     Doufám, že to byla vyjímka a příští zápas s Hodějicemi se vrátíme na vítěznou vlnu. Bohužel budeme mít opět problémy se sestavou z důvodu nemocí a zranění. Omlouváme se našim fanouškům, kteří museli trpět u našeho nedělního výkonu.

 

Start a Conversation

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *