OS Vyškov III. tř. 9. kolo

Podrobnosti utkání  Vícemilice – Hodějice

Slovo trenéra:

     Osmé kolo a soupeřem nám byl tým z Hodějic, kde nastupuje náš odchovanec a letitá opora Roman Vrána.

     Hodějice dojely i s uzdraveným Martinem Konečným který jasně řídil jejich hru a v jeho letech smekám. Navíc po dlouhém zranění. Takže těžký soupeř a my v pokračujících problémech z posledního měsíce. Zranění nemoci a sotva polepíme základní sestavu. Dnes jsem musel dokonce povolat Jirku Vránu (i když teda nakonec nenaskočil ani na minutu a my tak zapas odehráli s 1 hráčem na střídaní). Díky těmto věcem a minulému výkonu jsem se rozhodl pro změnu taktiky i rozestaveni a vše podřídil výsledku. Dnes jsme nehráli nějaký pěkný kombinační fotbal a nedrželi jsme tak míč a nepresovali tak jak ve většině utkání. Ale hráli jsme z bloku a snažili se o jednodušší přechod nahoru.

     První poločas bych řekl že jsme byli o něco lepší. A zaslouženě vedli.  Gól vsítil po rohu Honza Kürti. Hodějice moc šancí neměly. Druhý poločas ale Hodějice zlepšily hru a měly 4-5 jasných šancí. My kontrovali také par šancemi (3 velké). Nakonec po vyrovnání Hodějic, jsme rychlou individuální akcí vedenou Lukášem Valou odskočili a výsledek udrželi až do závěrečného hvizdu. Pro nás cenné 3 body. Kluci to dnes odjezdili. A štěstíčko se k nám přiklonilo.

      Takže máme 21 bodů a příští týden se pokusíme opět v hodně okleštěné sestavě bodovat naplno v Bošovicích. Díky fanouškům za podporu, a po ukončení vládních opatření se těšíme na Vaši podporu opět na hřišti.

Start a Conversation

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *