OS Vyškov III. tř. sk. B 10. kolo

Podrobnosti utkání BOŠOVICE – VÍCEMILICE

Slovo trenéra:

     V 9. kole jsme zajížděli do Bošovic. Domácí ve svém prostředí většinou bodují za plný počet, a tak se dalo očekávat velmi těžké utkání.

     Předpokládal jsem samé osobní souboje a tvrdou hru domácích kteří na nás vlítnou. Ani jedno z toho se nestalo. My se vrstvili k vysokému napadáni a kombinační hře. Kluci výborně plnili pokyny a tentokrát se ještě přidala i trpělivost, a i defenziva s gólmanem fungovala skvěle a za první poločas musím kluky moc pochválit. Jeden z nejlepších výkonů od přípravy. Jediné negativum neproměňování jasných šancí. V 5. minutě to mělo byt 3:0 a zápas by se dohrál v pohodovém tempu. Naštěstí Jarda Lazor dvakrát skóroval, a tak jsme odcházeli do kabin s vedením 2:0. Domácí až na jednu až dvě situace v první půlce vůbec nic.

     V poločase kluky nabádám ke stejnému výkonu a že si to můžeme jen našim laxním přístupem zkomplikovat. A opět si hráči má slova nevzali k srdci. Hned po přestávce domácí vsítili krásnou ale šťastnou branku z přímého kopu úplně z boku hřiště. Ä to je nastartovalo. My jsme se už nenakopli a nedostali ke své hře. Celý druhý poločas jedna velká hrůza. Hráči řešili vše zbrkle. Zbytečně dlouhé míče. Začalo se kecat a řešit vše okolo. A domácí měli minimálně 4 gólové šance. I my jsme měli přes bídný výkon šancí také dost. A jen díky špatnému řešení finální fáze jsme zápas nerozhodli dřív. Nakonec jsme se 3těstim uhájili vítězství 2:1.

     V tabulce jsme udrželi 1.místo, kdy máme 8 výher a 1 porážku. Teď nás čeká minimálně dvou týdenní pauza skrz covid-19. Takže bychom měli nastoupit až k domácímu utkání s Lovčičkami. Pokud utkání zvládneme staneme se mistry podzimní části. Doufám, že se dáme zdravotně dohromady a fanoušky odměníme kvalitním výkonem. Tímto bych je rad pozval na neděli 1. 11. 2020 v 10:00 hod do našeho areálu.

Start a Conversation

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *